Hjem Fiske Fly fishing for sea trout: Places we wade

Fly fishing for sea trout: Places we wade

Av Redaksjonen

Som sjøørretfisker må du ta deg to minutter til å sjekke ut den nye filmen fra Morten Jensen. Han har satt sammen en kjempeflott film fra høsten som får deg til å verdsette det å sjøørretfiske.

Denne filmen er filmet ved de danske kystlinjer gjennom høsten og litt av vinteren. Naturen er vakker og fisket er tøft. Som fluefiskere og i jakten på sjøørreten opplever vi veldig mange vakre steder som bidrar til helhetsopplevelsen av det å være sjøørretfisker. Nå venter vi bare på våren, flere aktive fisker i sjøen og på at naturen våkner til liv igjen forteller Morten Jensen til Fiskeavisen.

Du vil kanskje like dette også

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Aksepter Les mer

Privacy & Cookies Policy